Svatební altánek

Svatební kolonáda

Svatební sestava ve starověkém řeckořímském stylu, nebo chcete-li sestava připomínající typickou americkou svatbu.

Ke svatebním obřadům a nejen k nim nabízíme svatební kolonádu ve starověkém řeckořímském stylu. Tato sestava lze různě kombinovat dle Vašich požadavků a přání.

Sloupy jsou určené do téměř jakýchkoliv venkovních prostor, stejně tak se skvěle hodí do vnitřních prostor, jakými jsou sály, kostely, kapličky, nebo ke svatební tabuli za ženicha a nevěstu.

Sestavu Vám přivezeme a postavíme na Vámi určené místo cca dvě hodiny před svatebním obřadem. K dispozici Vám bude po svatebním obřadu ještě hodinu (nebo po dohodě i déle), abyste měli možnost udělat si krásné a nezapomenutelné fotografie.

Základní sestava zahrnuje :

– Kolonáda se čtyřmi sloupy – stůl s povlakem – polštářek na snubní prsteny – svatební péro – montáž a demontáž

Cena za komplet 6.900,- Kč

Základní nabídku je možno rozšířit o svatební židle s povlakem, kobercem ve zvolené barvě atd. Cena Vám bude individuálně spočtena.

Doprava : V rámci Ostravy a Opavy zdarma. Ostatní 7,- Kč/km – počítá se cesta tam i zpět. Jezdíme po celé ČR.

 

Svatební altánek

Altánek se slavnostním kobercem a umělými květinami ve Vámi zvolené barvě.

Pro Váš významný den nabízíme pronájem krásného svatebního altánku s veškerým příslušenstvím, sami si můžete zvolit barevné provedení koberce a umělých květin.

Altánek Vám přivezeme a postavíme na Vámi určené místo, které před objednávkou pokud možno prohlédneme, aby nedošlo k případným potížím při sestavení. Postavit jej lze jak na rovnou travnatou plochu, tak například na zámkovou dlažbu nebo jiný pevný podklad.

Pronájem svatebního altánku zahrnuje :

– svatební altán – koberec 10m (výběr ze čtyř barev) – umělé květiny – stůl s povlakem – polštářek na snubní prsteny – svatební péro – 12ks židlí s potahem – montáž a demontáž

Cena za komplet 6.900,- Kč

Obáváte-li se nepříznivého počasí, pak můžeme postavit vedle altánku (maximálně do 100m od něj) bílý stan o velikosti 6x12m, pod který se vejde až 120 osob, a který zaručí komfort pro Vaše hosty i v případě nepříznivého počasí. Příplatek za velký stan činí 4.500,- Kč.

Doprava : V rámci Ostravy a Opavy zdarma. Ostatní 7,- Kč/km – počítá se cesta tam i zpět. Jezdíme po celé ČR.

 

Svatební stan

Stručný popis

Svatební obřad za každého počasí v bílém stanu, který pojme až 120 osob, se svatebním kobercem a květinami.

Celý text

Jestli se obáváte nepříznivého počasí, nebo Vám jen zkrátka svatební obřad pod střechou vyhovuje, pak je pro Vás pro Vás tato sestava tou pravou.

Stan Vám přivezeme a postavíme na Vámi určené místo, které pokud možno před objednávkou prohlédneme, aby nedošlo k případným potížím při sestavení. Postavení je možné na zpevněnou nebo travnatou plochu. Rozměry stanu jsou 6x12m.

Pronájem svatebního stanu zahrnuje :

– svatební stan 6x12m – koberec 10m (výběr ze čtyř barev) – umělé květiny – stůl s povlakem – polštářek na snubní prsteny – svatební péro – 12ks židlí s potahem – montáž a demontáž

Cena za komplet 10.900,- Kč

Tuto nabídku je možno rozšířit o svatební kolonádu, která je v naší nabídce a do stanu se skvěle hodí. Může se rovněž postavit vedle stanu společně s kobercem a židlemi a velký stan bude sloužit pouze v případě nepříznivého počasí. Zvýhodněná cena pro rozšíření o svatební kolonádu je 4.500,- Kč

Doprava : V rámci Ostravy a Opavy zdarma. Ostatní 7,- Kč/km – počítá se cesta tam i zpět. Jezdíme po celé ČR.

Svatební slavobrána

Ke každé sestavě lze navíc přiobjednat více květin, dekorací, nebo židlí.

Pro matriky, zámky, provozovatele hotelů, penzionu, restaurací apod. nabízíme slevy.

Kontakt
Svatební salon U Zámku
Zámecké náměstí 26
Frýdek-Místek, 738 01
606 199 254
605 216 366
u-zamku-ps2
více
Živá voda
Při objednávce zadejte heslo UZAMKU a získáte 5% slevu.