Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/51483/virtual/www/domains/uzamku.cz/wp-content/plugins/eu-cookie-law/class-frontend.php on line 106

Svatba s dětmi bez starostí

Animační program pro děti

Nabízíme animační program plný her, tvoření a soutěží pro děti na svatbách a rodinných oslavách. Užívejte si oslav s vědomím, že i Vaše děti mají o zábavu postaráno.

Cena je včetně vybavení, materiálů a nákladů na dopravu. Mimo Ostravu  a Krmelín příplatek za benzín dle vzdálenosti.

Cena: 2000,-  …..cca za 4-5 hodin /10 dětí (2 paní na hlídání)

Vše je na domluvě – záleží na počtu dětí, věku dětí, atd.

Dobrý den paní Hrušková, chci Vám ještě jednou moc poděkovat za doporučení animátorek na svatební den. Slečny byly moc šikovné a určitě to byla jedna z věcí, která napomohla tomu, že se svatba vydařila. Všechny děti se aktivně zapojily, smály se celé odpoledne a o „tetách“ nám vyprávěly ještě týden po svatbě. Nemusím asi dodávat, jak spokojení díky tomu byli rodiče dětí :-) Za nápad jsme dostali nejednu pochvalu. Určitě můžete holky doporučovat i dalším nevěstám. Děkuji a přeji hezký den.

Lucka a Tomáš M.

Chtěli bychom moc poděkovat za nabídku animačního programu pro děti na naši svatbu. Děti byly spokojené, ovšem „nejen“ rodiče byli z nápadu přímo nadšení 🙂 Celé odpoledne jsme o dětech nevěděli, ale jejich usměvavé tváře mluvily za vše. 🙂 Určitě bychom doporučili tuto skvělou službu nejen na svatby.

Hana a Michal Stiborovi

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za animátorky, které se staraly o především malé děti na naší svatbě 14.7. Byly velmi milé, příjemné, spolehlivé a především důvěryhodné. Skvěle se přizpůsobily aktuálním požadavkům dětí. Ještě jednou mockrát slečnám děkuji!
Nevěsta
Jana Kubalcová
Kontakt
Svatební salon U Zámku
Vaňkův kopec ski areál
Zátiší 1235
Horní Lhota
606 199 254
605 216 366
u-zamku-ps2
více