Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/51483/virtual/www/domains/uzamku.cz/wp-content/plugins/eu-cookie-law/class-frontend.php on line 106

Spodní prádlo

 

Spodní prádlo s ionty stříbra

Proč právě stříbro?

Antibakteriální účinky stříbra jsou známy již od dob starého Říma, kdy se používaly k jídlu stříbrné talíře, stříbrné mísy, do vody se vkládaly stříbrné mince. Vše mělo jediný důvod, udržovat jídlo a vodu déle bez choroboplodných zárodků a předcházet nejrůznějším chorobám.

Stříbro v textilu SILVER+

Ionty stříbra ničí a brání růstu bakterií, plísní, hub, kvasinek a potlačuji nepříjemné pachy.

Naše textilní výrobky s aplikací iontů stříbra nezpůsobují žádné alergie. Ionty stříbra jsou aplikovány do vlákna takovým způsobem, že nepřecházejí z vlákna do pokožky a z vlákna nikdy nevyprchají, tzn. že antibakteriální účinky našich výrobků jsou zachovány po celou dobu jejich životnosti.

Způsob ošetřování produktů SILVER+

Produkty SILVER+ se ošetřují naprosto stejně jako každé jiné běžné prádlo.

Praní doporučujeme na 40 °C, prádlo se nežehlí, ani se jinak chemicky neošetřuje.

Ošetřovací symboly jsou vždy uvedeny na samotných výrobcích včetně obalů.

Hygienické podpažní vložky

Skvrny od potu v oblasti podpaží se mohou objevit v ty nejméně vhodné situace – během obchodních jednání, na rande, ve škole, v přeplněném autobuse či metru, během vypjatých situací. S Freshdays PROTECTOR podpažními vložkami jsou tyto situace minulostí. Freshdays PROTECTOR podpažní vložky Vás ochrání před nepříjemným pocitem v podpaží a zamezí vzniku skvrn, které jsou nejen nevzhledné, ale také mohou poškodit Vaše oblečení. Freshdays PROTECTOR jsou vyrobeny ze super tenkého, nedráždivého, absorbčního a pohodlného materiálu a jsou vhodné pro všechny druhy látek.

Jelikož jsou Freshdays PROTECTOR velmi tenké, nejsou pod oděvem vidět a jejich nošení si nikdo nevšimne. Zároveň nijak nebrání v pohybu. Na spodní straně jsou Freshdays PROTECTOR opatřeny speciálně vyvinutými samolepicími pásky, které spolehlivě drží vložky na svém místě. Podpažní vložky neomezují pohyb a jsou k dostání v pánském a dámském provedení. Freshdays PROTECTOR podpažní vložky jsou cenově nejdostupnější a nejzdravější řešení problému, který většina z nás musí denně řešit. Freshdays PROTECTOR Vám také ušetří peníze za čistírnu.

  • ultratenký design pro maximální komfort
  • diskrétní a pohodlné nošení
  • měkký a příjemný materiál
  • zabraňuje vzniku skvrn na oblečení v oblasti podpaží
  • prodlužuje životnost oblečení a šetří náklady za čistírnu
  • vhodné pro všechny druhy látek
  • 60 Kč za 5 párů

vložky pro muže vložky

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt
Svatební salon U Zámku
Vaňkův kopec ski areál
Zátiší 1235
Horní Lhota
606 199 254
605 216 366
u-zamku-ps2
více