Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/51483/virtual/www/domains/uzamku.cz/wp-content/plugins/eu-cookie-law/class-frontend.php on line 106

O firmě

Vítáme Vás na stránkách Svatebního salónu U Zámku.

Svatební salón byl založen v roce 2008 a díky spokojeným zákazníkům jsme se mohli rozšířit a nevěstám tak nabídnout téměř vše co ke svému dni potřebují.

Nabízíme svatební šaty předních zahraničních a českých módních návrhářů a designerů. V salónu najdete originály značek Elizabeth Passion, Vanessa, Venus bridal, Davids bridal, Hadassa, Duber, Madora, Romantica a další. Svatební a společenské šaty všech vyjmenovaných značek si můžete půjčit či koupit. Při vlastním návrhu svatebních šatů nebo společenských šatů Vám také rádi vyhovíme. Šijeme svatební šaty, společenské šaty, šaty pro družičky i doplňky jako jsou bolérka, závoje, bryndáky.

Dále Vám nabízíme celou škálu svatebních doplňků a dekorací od stuh přes ozdoby do vlasů až po dekorace na auta. Pro nevěsty a družičky máme svatební obuv v bílé a krémové barvě. Boty jsou velmi kvalitní české výroby. Rovněž máme velkou nabídku svatebních oznámení a snubních prstenů.

Pro pány máme připraveny velmi žádané SLIM košile (zeštíhlené), kravaty, plastrony, regaty a další.

Pokud si s něčím nevíte rady, obraťte se na nás a my se Vám rádi budeme věnovat.

Naším cílem je spokojenost zákazníka a kladná zpětná vazba.

Výstava Kravaře 2013

Fashion show 2013

   SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Výstava nevěsta 2012

Výstava nevěsta 2013

Výstava Svatba 2014

Výstava Svatba 2016

Kontakt
Svatební salon U Zámku
Vaňkův kopec ski areál
Zátiší 1235
Horní Lhota
606 199 254
605 216 366
u-zamku-ps2
více